طراحی سایت

طراحی وبسایت

امروزه وبسایت یک مجموعه، نقش شناسنامه و هویت یک مجموعه را بازی می کند. در طراحی وبسایت، رعایت ساختارهای استاندارد به کاربران کمک شایان توجهی برای پیدا کردن سرویس مورد نظر خود می‌کند. طراحی گرافیکی یک سایت مبتنی بر نیازهای مجموعه، ساختار هدفمندی شکل می‌دهد که بیانگر کلاس کاری مجموعه است و زمینه فعالیت آن را بازگو می کند. طراحان مجموعه مستر ادز، با توجه به سابقه ی طولانی در امر طراحی نیازهای هر مجموعه‌ای را شناسایی و با توجه به این اطلاعات فرآیند طراحی وبسایت را آغاز می کنند.

مرحله اول

نیازهای اصلی برای طراحی وبسایت

برای شروع هر پروژه‌، ابتدا نیازهای اصلی آن مجموعه‌ای به صورت مستند در اختیار تیم اجرایی قرار می‌گیرد. مجموعه مسترادز پس از بررسی نیازها و موارد اعلام شده، در این مرحله با ارائه پروپوزال به مشتری و تایید این پروپوزال در جلسه مربوطه، اطلاعات لازم را دریافت خواهد کرد تا فرآیند طراحی وبسایت آغاز شود.

مرحله دوم

بررسی محتوای ارائه شده

با دریافت اطلاعات Design Book از مجموعه مذکور که شامل تمامی موارد مورد نیاز یک مجموعه مثل: لوگو، رنگ سازمانی، محتوا مورد نیاز و … ، تیم مستر ادز با بررسی و آنالیز این موارد، ایده‌های قابل پیاده‌سازی را با مجموعه مورد نظر به اشتراک می‌گذارد تا پس از بررسی و تایید، فرآیند طراحی آغاز شود.

مرحله سوم

طرح اولیه

در این مرحله تیم طراحی با توجه به نیازهای از پیش تعیین شده یک اسکچ از کل وبسایت در اختیار مجموعه قرار می‌دهد تا با مدل گرافیکی سایت به طور کامل آشنا شوند. این طراحی به طور کامل منطبق با طراحی نهایی است که کاربر در هنگام مراجعه به وبسایت مشاهده خواهد کرد.

مرحله چهارم

طراحی صفحه و قالب اصلی

در این مرحله طراحی بر اساس نیاز کاربر به طور کامل انجام خواهد شد. رعایت رنگ سازمانی‌، قالبی که بیشترین میزان مطابقت با کسب و کار مجموعه را دارد و موارد اینچنینی در این مرحله کامل خواهد شد. مجموعه مورد نظر در این مرحله می تواند تغییراتی را در ساختار وبسایت درخواست کند، تیم فنی و طراحی مجموعه با بررسی این درخواست و در صورتی که به شاکله کلی وبسایت صدمه‌ای وارد نشود این تغییرات را مد نظر قرار خواهند داد.

مرحله پنجم

فرآیند کد نویسی

همچنین در زمان کد نویسی تیم UI/UX مجموعه در تلاش هستند تا رابط کاربری و تجربه ی کاربری بهینه ایی برای وبسایت پیاده سازی کنند تا کاربر با یک وبسایت روان و بروز مواجه شود.

مرحله ششم

تست و تحویل وبسایت

پس از مرحله کدنویسی ، مجموعه مستر ادز وبسایت را با محتوای تست ( Moc content )‌ به مجموعه تحویل خواهد داد. بررسی های لازم از سمت مجموعه انجام خواهد شد و در صورت نیاز ، جلسه‌ای نیز برای تدریس نحوه استفاده از وبسایت به تیم دیجیتال مجموعه ارائه خواهد شد. همچنین مجموعه مستر ادز به صورت کامل از مشکلات و نیازهای شما پس از انجام طراحی و شروع فعالیت وبسایت پشتیبانی خواهد کرد.

برخی از مشتریان

logomehrabanebk
athenalogobk
logoebrahimbk
abrinologobk

دریافت مشاوره طراحی سایت

برای مشاوره طراحی سایت و یا کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.