سئو

سئو

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو است که به اختصار سئو نامیده می‌شود. بر اساس استانداردهای ارائه شده توسط موتورهای جستجو و انجام یکسری تکنیک‌ها و بهینه‌سازی‌هایی که در سایت صورت می‌گیرد، باعث جذب مخاطب، افزایش بازدید و بهبود جایگاه در رتبه‌بندی موتورهای جستجو مثل گوگل، بینگ، یاهو و… می‌شود. در واقع، مجموعه فعالیت‌هایی که در داخل و خارج سایت باعث جذب مخاطب و کسب جایگاه مناسب در نتایج جستجو گردد، سئو گفته می‌شود. این فعالیت‌ها می‌توانند شامل طراحی سایت، ایجاد ساختار استاندارد، استراتژی تولید محتوا که منجر به رضایت و بهبود تجربه کاربری می‌شوند، تا فعالیت‌ در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد بک لینک‌های طبیعی و… باشند.

افزایش بازدید و ترافیک

بازدیدکنندگان جدید و زیادی به وبسایت شما سر می‌زنند

یکی از بزرگترین دغدغه‌ وبمستران و صاحبان کسب و کار در فضای دیجیتال، افزایش بازدید و ترافیک وبسایت‌شان است. بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو به عنوان یک راهکار مطمئن و کم هزینه نسبت به تبلیغات آنلاین، بازدیدکنندگان جدید و زیادی به وبسایت شما هدایت می‌کند.

بهبود رتبه در موتورهای جستجو

با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط، در صفحات اول قرار می‌گیرید

روزانه میلیون‌ها کاربر نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف می‌کنند. از موتورهای جستجو برای بررسی و خرید کالا یا دریافت سرویس و خدمات، استفاده می‌کنند. طبق آمار بیشترین اعتماد و خرید به سایت‌هایی که در صفحات اول گوگل قرار دارند، تعلق می‌گیرد. سئو به شما کمک می‌کند پیروز این رقابت باشید.

برند سازی و دیده شدن

کسب و کار شما در فضای دیجیتال شناخته می‌شود

سئو یکی از فاکتورهای مهم در اصول برندسازی محسوب می‌شود. در بازار رقابتی امروز، تنها حضور در فضای آنلاین کافی نیست. دیده شدن و ایجاد حس اعتماد به واسطه حضور در نتایج اول موتورهای جستجو، باعث شناخته شدن و رسیدن به اهداف کسب و کارتان می‌شود.

افزایش فروش محصولات

با افزایش بازدید و شناخته شدن، فروش محصولات افزایش می‌یابد

سئو به کسب و کارها و شرکت‌ها کمک می‌کند تا با کلمات کلیدی مرتبط در گوگل، محصولات، سرویس‌ها و یا خدمات خود را بیشتر از رقبای خود در معرض دیده شدن قرار دهند. این عامل باعث می‌شود کاربران مرتبط و مشتریان بیشتری به سایت شما هدایت شوند و درصد فروش مجموعه بالا برود.

برخی از مشتریان

دریافت مشاوره سئو

برای مشاوره سئو و یا کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.